Powrót do Przyszłości

By: Piotr Boulangé (Labs Manager, w Warszawie)

Nasza przyszłość cofnęła się w czasie i oczami teraźniejszości, sama się sobie przygląda…

Bo jak inaczej opisać to co się dzieje w głowach wszystkich ludzi? Szczególnie, jestem przekonany, że głowach przedsiębiorców!

Jednak to właśnie Ci przedsiębiorcy startup’owcy są przyzwyczajeni do ciągłego “pivot’owania”. Co chwila weryfikują Oni swój pierwotny pomysł na biznes, swój startup. To Oni codziennie rano się budzą i po doświadczeniach dnia poprzedniego od nowa rozpakowują przyszłość!

Osobiście, bardzo mnie interesuje co takiego ONI widzą kiedy patrzą w przyszłość! Nie dla tego, że ich wizje są ciekawsze (TO TEŻ!!!), ale dlatego, że Oni robią to zawodowo! Żeby ich startupy, firmy, biznesy przetrwały, muszą być świetni w przewidywaniu przyszłości!

Jeżeli DZIŚ chcesz wiedzieć, ile “TO” potrwa, albo “JAK” świat będzie wyglądał, po prostu, przyglądaj się im! Przedsiębiorcom, Właścicielom Firm, Founder’om StartUpów, ale również Freelancerom i Zawodom Kreatywnym - ONI WSZYSCY mają ze sobą jedną wspólną rzecz! Sami są odpowiedzialni za swoją przyszłość i dlatego nam wszystkim ją kreują!

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z Piotrem Boulangé, odwiedź Mentor Directory w Member Portal lub poproś o pomoc swojego menedżera Labs.

You've successfully subscribed to WeWork Labs Insider
Great! Next, complete checkout for full access to WeWork Labs Insider
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content. Check your email If you are not already signed in.